Wspierają nas

Nasza działalność nie byłaby możliwa gdyby nie nasze sojuszniczki i sojusznicy, a także organizacje które wspierają nas zarówno finansowo jak i organizacyjnie.

Kolektyw Fuegro

Fuegro to warszawski kolektyw zajmujący się dystrybucją produktów z kooperatyw zaangażowanych politycznie. Zyski z dytrybucji w całości przekazywane są na wsparcie ruchów oddolnych, które za cel stawiają sobie walkę z komercjalizacją miasta, gentryfikacją, walkę o prawa osób wykluczonych i antyfaszyzm.” (opis ze strony www)

Grant Fuegro służy koalicji Sex Work Polska na bezpośrednie wsparcie osób pracujących seksualnie.

Fundusz Feministyczny

Fundusz Feministyczny to jedyna instytucja w Polsce, która wspiera wyłącznie działania realizowane przez kobiety i dziewczyny z całego kraju. Finansujemy inicjatywy, które budują lepszy świat dla nas wszystkich” (opis ze strony www)

Grant Funduszu służy koalicji Sex Work Polska na pokrycie kosztów podróży i organizacji spotkań grupy, przygotowania i wydruku ulotek. Finansujemy też z grantu porady prawne, psychologiczne, księgowe, a także konsultacje ginekologiczne i, w razie potrzeb, interwencje kryzysowe. Kwota dotacji: 8 800 zł


Urgent Action Fund for Women’s Human Rights

Urgent Action Fund for Women’s Human Rights to feministyczna organizacja wspierającej inicjatywy działające na polu praw kobiet i osób transgenderowych w kryzysie.

Otrzymane wsparcie pomoże nam prowadzić nasze dotychczasowe działania – outreach w miejscach pracy, wsparcie prawne i psychologiczne, a także pomoc osobom w kryzysie spowodowanym Panidemią COVID-19. Mamy tez nadzieje być w stanie zaoferować inną interwencyją pomoc dzięki tym funduszom – np schronienie osobom w kryzysowej sytuacji.


International Committee on the Rights of Sex Workers in Europe (ICRSE)

Międzynarodowy Komitet na rzecz Praw Osób Pracujących Seksualnie

Należymy do ICRSE, europejskiej sieci zrzeszającej organizacje działające na rzecz praw pracowników seksualnych.

Fundacja Prekursor

Współpracujemy z Fundacją Prekursor, z która stworzyliśmy projekt uhonorowany nagrodą w konkursie „Pozytywnie otwarci„, wspierającym NGO w profilaktyce HIV/AIDS.

Nagrodę w konkursie przeznaczymy na profilaktykę HIV i infekcji przenoszonych drogą płciową w środowisku osób pracujących seksualnie. Osią nagrodzonego projektu są warsztaty peer-edukatorskie, które pomogą włączyć w większym stopniu osoby parujące seksualnie w działania outreach. dofinansowanie: 20 000 zł.

%d blogerów lubi to: