Chcesz dołączyć do naszej grupy? Zapraszamy na warsztaty!

Jesteś osobą pracującą seksualnie lub sojuszniczką/sojusznikiem? Zależy Ci na zmianie sytuacji osób pracujących seksualnie w Polsce? Chcesz zaangażować się w działania na rzecz praw osób świadczących usługi seksualne? Myślisz o tym, żeby dołączyć do zespołu Sex Work Polska? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Cię na warsztat skierowany do osób chcących włączyć się w działania naszej grupy! 

Czego będzie dotyczył warsztat?

Po pierwsze, warsztat pozwoli Ci lepiej poznać jedną z kluczowych metod pracy Sex Work Polska, czyli outreach. Outreach polega na wychodzeniu naprzeciw potrzebom osób pracującym seksualnie, nie oceniającym i wrażliwym towarzyszeniu w różnych sytuacjach. Po drugie, podczas warsztatów będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób możemy wspierać osoby pracujące seksualnie w trosce o zdrowie seksualne i reprodukcyjne. Po trzecie, będziemy mieć szansę spędzić razem trochę czasu, lepiej się poznać i porozmawiać o naszych doświadczeniach, oczekiwaniach i wspólnej pracy! 

Jak? Gdzie? Kiedy?

Warsztat odbędzie się 19-20 września 2020, w godzinach 10:00-18:00 w Warszawie. Dokładną lokalizację prześlemy bezpośrednio osobom, które wypełnią formularz rejestracyjny. W trakcie warsztatu zapewniamy wyżywienie. Osobom spoza Warszawy możemy zaoferować zwrot kosztów podróży oraz noclegi.

Zapisz się na warsztat!

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego do 15 września 2020.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:
email: swp.kontakt@gmail.com
tel: 660 004 255


Warsztat organizowany jest w ramach grantu “Pod czerwoną parasolką” realizowanego we współpracy z Fundacją Polityki Społecznej PREKURSOR i przy wsparciu finansowym programu Pozytywnie Otwarci.

%d blogerów lubi to: