Warsztaty dla osób chcących zaangażować się w działania Sex Work Polska!

Jesteś osobą pracującą seksualnie lub sojuszniczką/sojusznikiem? Zależy Ci na zmianie sytuacji osób pracujących seksualnie w Polsce? Chcesz zaangażować się w działania na rzecz praw osób świadczących usługi seksualne? Myślisz o tym, żeby dołączyć do zespołu Sex Work Polska? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Cię na warsztat skierowany do osób chcących włączyć się w działania naszej grupy!  

Czego będzie dotyczył warsztat?

Po pierwsze, warsztat pozwoli Ci lepiej poznać Sex Work Polska, naszą historię, sposób działania i postulaty. Po drugie, będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób możemy wspierać osoby pracujące seksualnie w trosce o zdrowie seksualne i reprodukcyjne. Po trzecie, będziemy szkolić się w zakresie redukcji szkód, substancji psychoaktywnych i sposobów wspierania osób ich używających. Po czwarte, będziemy mieć szansę spędzić razem trochę czasu, lepiej się poznać i porozmawiać o naszych doświadczeniach, oczekiwaniach i wspólnej pracy! 

Jak? Gdzie? Kiedy?

Warsztat odbędzie się 21-22 listopada 2020, w godzinach 10:00-18:00 w Warszawie. Dokładną lokalizację prześlemy bezpośrednio osobom, które wypełnią formularz rejestracyjny i dostaną potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. W trakcie warsztatu zapewniamy wyżywienie. Osobom spoza Warszawy możemy zaoferować zwrot kosztów podróży oraz noclegi u osób z kolektywu (w ograniczonej liczbie).

Zapisz się na warsztat!

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego do 12 listopada 2020.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:
email: swp.kontakt@gmail.com
tel: 660 004 255


Warsztat organizowany jest w ramach grantu “Pod czerwoną parasolką” realizowanego we współpracy z Fundacją Polityki Społecznej PREKURSOR i przy wsparciu finansowym programu Pozytywnie Otwarci.

%d blogerów lubi to: